Opiekun techniczny floty ARMIR

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zgłoszeń o usterkach od kierowców,
  • planowanie przeglądów technicznych,
  • kontakt z serwisami,
  • planowanie grafiku kierowców,
  • wprowadzanie danych do odpowiednich systemów informatycznych,
  • organizacja bieżących materiałów eksploatacyjnych,
  • nadzór i prowadzenie podręcznego magazynu,
  • nadzór tech nad wew. Stacją Paliw.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność (gotowość do podjęcia pracy w godzinach nocnych w nagłych przypadkach),
  • minimum podstawowa wiedza z zakresu budowy pojazdów ciężarowych,
  • prawo jazdy kat. C+E oraz praktyczne umiejętności jazdy zestawem pojazdów (ciągnik siodłowy z naczepą) - warunek konieczny,
  • znajomość obsługi komputera (Microsoft Excel, programy transportowe),
  • znajomość zagadnień dotyczących norm czasu pracy kierowców,
  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej,
  • znajomość pracy z chłodniami i cysternami spożywczymi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od umiejętności/doświadczenia + premia uzależniona od wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe PZU, dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę, doładowania pieniężne na Wielkanoc i Boże Narodzenie, paczki świąteczne dla pracowników oraz prezenty na Dzień Dziecka i Mikołajki dla dzieci pracowników).

Firma ARMIR funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku, świadcząc usługi w zakresie transportu drobnicowego i cało pojazdowego na terenie Polski. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi logistycznej naszych Klientów posiadamy magazyny znajdujące się w 4 lokalizacjach w Polsce: Nowy Dwór Mazowiecki, Mysłowice, Wrocław i Oborniki Wielkopolskie.

Od października 2021r. właścicielem ARMIR Sp. z o.o zostało Frigo Logistics Sp. z o.o., które działa na polskim rynku od 2001 roku i należy do japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio. Koncern Nichirei zajmuje pierwsze miejsce na rynku japońskim i piąte na świecie wśród firm specjalizujących się w usługach transportowych dla branży spożywczej. Frigo Logistics to wiodący operator logistyczny dla produktów głęboko mrożonych. Firma specjalizuje się m.in. w dystrybucji, transporcie i magazynowaniu produktów mrożonych, a od pewnego czasu również w kategorii 'dry&fresh'.

FRIGO LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 13 dni

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Paczki świąteczne